TIPY NA DARČEK, DARČEKY NA VIANOCE, KTORÉ NIKDY NESKLAMÚ

TIPY NA VIANOČNÝ DARČEK, NAJLEPŠIE TIPY NA DARČEKY NA VIANOCE, KTORÉ NIKDY NESKLAMÚ.

Keď už sa večery stávajú čoraz dlhšími a chladnejšími, všetci vieme, že sa blíži čas Vianoc. A s nimi prichádza každý rok jedna a tá istá otázka – Čo kúpiť, aký darček na Vianoce? Ak si ju kladiete aj vy, no nedokážete na ňu nájsť odpoveď, ste na správnom mieste. Pomôžeme vám vyriešiť tento vianočný rébus. Tipy na darček, darčeky na Vianoce, ktoré nikdy nesklamú

NAJLEPŠIE TIPY NA DARČEK, DARČEKY NA VIANOCE

>> VYBRAŤ DARČEK <<

Hovorí sa, že počas vianočných sviatkov je najdôležitejšie, aby sa rodina zišla v pokoji a v zdraví, s čím väčšina nepochybne súhlasí. Vianočné darčeky sa však v našej spoločnosti stali určitou tradíciou, bez ktorej si vianočné sviatky mnohí ani nevedia predstaviť. Začína to radosťou detí, ktoré darčeky na Vianoce dostávajú, a končí u dospelých, ktorých napĺňa práve pocit, že mohli vianočný darček darovať.

Vybrať vhodné darčeky na Vianoce je úloha, pre ktorú musíte človeka predovšetkým dobre poznať. A aj práve preto sú najvďačnejšími priateľmi, rodičmi a partnermi ľudia, ktorí sa oddávajú čaru svojho obľúbeného hobby. Čím viac záľub, tým lepšie. Vymyslieť vianočný darček podobnej osobe nemusí byť ten najväčší oriešok. Čo však v prípade, že také šťastie nemáte a po otázke „Čo by si chcel pod vianočný stromček?“ sa dočkáte odpovede „Neviem.“ alebo „Nič.“? Či už je tou osobou vaša mama, otec, babka, sestra, brat, priateľ, kamarát, frajer alebo súrodenec, radi vám s týmto problémom pomôžeme a ponúkneme vám naše tipy na vianočný darček.

TIPY NA DARČEK

ČO KÚPIŤ MAME NA VIANOCE? TIP NA VIANOČNÉ DARČEKY PRE MAMU NA VIANOCE.

Aj keď sa už tradične hovorí, že otcovia sú hlavou rodiny, mamy sú zase jej srdcom. Býva zvykom, že rodinu drží pohromade práve mama, a preto na ňu netreba zabúdať. Avšak rozhodne už väčšina z vás od mamy počula vetu: „Nič mi nekupuj. Mne nič netreba.“ Aj keď to môže byť pravda, darček pre mamu na Vianoce vždy poteší a nie je nikdy na škodu. Aj preto vám prinášame tieto tipy na vianočný darček pre mamu.

Šperkovnica
Každú ženu, ktorá si potrpí na krásnych šperkoch alebo bižutérii, poteší ako vianočný darček pre mamu šikovná šperkovnica. Dôležité je zvoliť ten správny štýl a materiály, z ktorých je vyrobená. Odporúčame vám šperkovnicu vyberať tak, aby ladila s maminou izbou, v ktorej bude spočívať. Pokiaľ si vaša mama potrpí na zdobených motívoch, siahnite po niečom zložitom. Ak, práve naopak, preferuje prostosť, hľadajte skôr minimalistickú šperkovnicu, ktorá v jej izbe nebude kričať a bude to ten správny darček pre mamu na Vianoce.

Fotokniha
Existuje pre milujúcu mamu krajší a osobnejší darček pre mamu na Vianoce, ako je rodinná fotokniha? Život v rýchlom a digitálnom svete nás pomaly odnaučil sadnúť si do kresla s fotkami v ruke a stráviť večer spomínaním na staré časy. Mnoho nádherných a dojemných fotiek častokrát zostáva len v pamäti telefónu. Nechajte si fotky vytlačiť a zostavte fotoknihu ako darček na Vianoce pre mamu, v ktorej nájde najkrajšie momenty z vášho rodinného života.

Kniha
Kto rád číta, ten si bez knihy pod vianočným stromčekom Vianoce ani nedokáže predstaviť. Ak sa aj vaša mama rada ponára do príbehov či vecnej literatúry, kniha je vždy správnou voľbou pre darček pre mamu na Vianoce. V prípade, že si nie ste istý pri výbere žánru, prezrite si maminu knižnicu alebo si nechajte s darčekom poradiť v kníhkupectve.

Kozmetika
Kozmetika ako darček na Vianoce pre mamu nikdy nesklame. Dajte si však pozor na to, aký typ, respektíve akú značku vaša mama preferuje. Nahliadnite do jej kozmetického kútika a inšpirujte sa na vianočný darček. Ak však nechcete s vianočným darčekom pre mamu riskovať, dobrou voľbou je aj darčeková poukážka, vďaka ktorej si vaša mama vyberie presne to, čo chce.

Predplatné časopisu
V neposlednom rade by vaša mama mohla ako vianočný darček oceniť predplatné svojho obľúbeného časopisu. Či už si rada listuje bulvárnym, záhradkárskym či módnym magazínom, na výber vianočného darčeka máte celú radu titulov.

Rozhodne však svoju mamu na Vianoce neobdarúvajte obálkou s peniazmi.
Darčeky pre mamu na Vianoce v podobe peňazí sú síce užitočné a praktické, avšak vianočné darčeky pre mamu by mali byť aspoň do istej miery osobné. Vaša mama by nemusela zostať len sklamaná, ale taktiež by ju to mohlo uraziť.

>> Pozri viac tipov na darček pre mamu <<

ČO KÚPIŤ OTCOVI NA VIANOCE? TIP NA VIANOČNÝ DARČEK NA VIANOCE PRE OTCA.

Mnohí to určite poznáte. Beháte po meste s plnými taškami vianočných darčekov, poprípade plným košíkom na internetových obchodoch, no stále vám zostáva posledná nevyriešiteľná úloha. Čo kúpiť otcovi na Vianoce, aký vianočný darček pre otca na Vianoce ? Z frázy „Nerob si starosti.“ vás paradoxne pohltia ešte väčšie starosti. Všetko má, nič nepotrebuje, no vy viete, že ho pri obdarovaní nechcete vynechať. V takomto prípade ste na správnom mieste. Inšpirujte sa pri vianočných nákupoch našimi tipmi na vianočný darček pre otca na Vianoce.

Súprava naradia – skvelý darček na Vianoce pre otca
Aj keď výmena žiarovky mu niekedy trvá pol roka, býva zvykom, že na opravy v dome je predurčený práve otec. Avšak povinnosťou každého správneho kutila je mať po ruke kufrík s náradím. Pokiaľ je váš otec hlavný opravár či staviteľ nového nábytku a ešte nevlastní súpravu náradia, je najvyšší čas to napraviť vo forme vianočného prekvapenia ako skvelý darček pre otca na Vianoce.

Tip: Pokiaľ váš otec už náradie vlastní, zaobstarajte mu malú prenosnú verziu, ktorú si môže zbaliť na výlet. Nikdy neviete, kde a kedy sa taký skrutkovač zíde.
Kamera do auta.

Auto je pre otca druhým domovom. Či už je na ceste do práce alebo na rodinnom výlete, za volantom trávi nespočetné množstvo hodín. Nielenže je užitočná v rizikových situáciách, ale taktiež zaznamená vtipné a iné nečakané situácie na cestách. Zvážiť môžete aj variantu so zabudovaným GPS či inými funkciami. Takýto vianočný darček pre otca je skvelý tip pre darček na Vianoce pre otca.

Zapaľovač
Darček na Vianoce pre otca ak je fajčiar, ktorý nemá v pláne s týmto zlozvykom prestať, nechajte mu pod vianočným stromčekom kvalitný zapaľovač. Aj na prvý pohľad obyčajnému predmetu môžete dať dušu a spraviť z neho nádherný darček pre otca na Vianoce. Nechajte na zapaľovač vyryť iniciály, meno alebo citát.

Módne doplnky
Každý muž sa musí z času na čas nahodiť do elegancie, či už je to v prípade vášho otca každý deň alebo raz za mesiac. Ak si váš otec potrpí na kvalitných opaskoch, peňaženkách alebo kravatách, módne doplnky sú ako vianočný darček pre otca tou správnou voľbou.

Kozmetika
Každý muž sa o seba potrebuje starať. Výbavou každého otca by mala byť kvalitná voňavka či holiaca súprava. Rozhliadnite sa po drogérii a siahnite po kozmetickej sade, ktorá vášho otca rozhodne nesklame. Darčeky pre otca na Vianoce v tejto podobe či vašich blízkych vždy potešia.

>> Pozri tipy na darček pre otca <<  

ČO KÚPIŤ RODIČOM NA VIANOCE? TIP NA VIANOČNÉ DARČEKY NA VIANOCE PRE RODIČOV.

V živote má človek len jedných rodičov. A aj vďaka ním sme sa stali tým, kým sme dnes. Lásku a pozornosť by sme im mali venovať, samozrejme, každý deň, avšak počas vianočných sviatkov je nanajvýš skvelá príležitosť vyjadriť im svoju vďaku originálnym spoločným vianočným darčekom. Ak sa však neviete dopracovať k odpovedi, čo by ich mohlo na Vianoce potešiť, poradíme vám. Prečítajte si od nás zopár tipov na vianočný darček pre rodičov.

Wellness pobyt alebo zájazd
Doprajte svojim rodičom týždeň pokoja mimo domova. Osloboďte ich od každodennej rutiny a zakúpte darčeky na Vianoce pre rodičov ako pobyt v kvalitnom wellness centre alebo zaujímavý zájazd (v prípade nepriaznivej epidemiologickej situácie zvoľte variantu v rámci nášho malebného Slovenska). Aj keď vaši rodičia nie sú zvyknutí na podobné zážitky, nezúfajte. Možno v nich vďaka tomuto vianočnému darčeku prebudíte cestovateľského ducha.

Maľovaný obraz
Ak chcete rodičov potešiť naozaj osobným a milým darčekom na vianoce, máme pre vás skvelý tip. Ak nemáte umelca medzi svojimi známymi, na internete nejakého rozhodne nájdete. Nechajte si u neho namaľoval realistický alebo štylistický portrét svojich rodičov. Či už zvolíte ako predlohu aktuálnu fotku alebo im radšej pripomeniete staré časy maľbou ich svadobnej fotky, verte, že ich týmto vianočným darčekom prekvapíte a dojmete.

TIP: Inou, ale podobnou alternatívou je darček na Vianoce pre rodičov ako nástenný kalendár s rodinnými fotkami.

Zážitok alebo kurz
Ak sa vašim rodičom nechce odchádzať z domu na dlhší čas, zakúpte pre nich spoločný zážitok vo forme vyhliadkového letu, lístkov na koncert ich obľúbeného interpreta alebo výstavu konajúcu sa po blízku. Originálnou alternatívou je aj napríklad plavecký či tanečný kurz. Spoločné zážitky môžu vašich rodičov zblížiť aj na staré kolená. Takto darované vianočné darčeky na Vianoce pre rodičov určite pod vianočným stromčekom veľmi potešia.

>> Originálne tipy na darčeky pre rodičov <<

ČO KÚPIŤ FRAJEROVI NA VIANOCE? TIP NA VIANOČNE DARČEKY PRE FRAJERA NA VIANOCE.

Vymyslieť darček na Vianoce pre priateľa môže byť tou najjednoduchšou, ale zároveň aj najzložitejšou úlohou Vianoc. Či už ste spolu jeden alebo tri roky, stále máte čím prekvapiť a na univerzálne darčeky pre frajera na Vianoce máte stále čas. Každým spoločným dňom a rozhovorom ste bližšie k odpovedi, čo by vašu polovičku najviac potešilo. Čo však v prípade, že vás napriek všetkému nenapadá žiadne vianočné prekvapenie? Inšpirujte sa našimi tipmi na vianočný darček pre frajera na Vianoce.

Parfum
Ak váš partner nemá žiadne využiteľné záujmy, treba vsadiť kartu na vianočný darček, ktorý nesklame žiadneho muža, obzvlášť ak chce voňať svojej priateľke. Pri výbere parfumu berte ohľad predovšetkým na jeho preferencie, nezabúdajte však aj na seba. Nechcete predsa, aby vám priateľ nevoňal.

Hodinky
Elegantné a vkusné hodinky patria na zápästie väčšiny mladých, ale aj starších mužov. Či už siahnete po luxusných hodinkách z kovu, alebo po minimalistickom štýle, pri správnom výbere vianočného darčeka sa váš priateľ rozhodne poteší novému prírastku do zbierky. Dajte si však pozor, aby vaše darčeky pre frajera na Vianoce pre frajera nebol príliš podobné darčekom, ktoré už má.

Kniha
Pokiaľ sa váš priateľ zaujíma o literatúru, knihou nikdy nesklamete. Ak poznáte jeho obľúbený knižný žáner, s výberom toho správneho titulu darček pre frajera na Vianoce vám poradia v kníhkupectve. Ďalšou možnosťou je aj nový diel jeho rozčítanej série.

Stieracia mapa
Ak váš priateľ rád cestuje, rozhliadnite sa po stieracej mape sveta alebo Slovenska. Po každej návšteve danej oblasti či štátu si váš priateľ môže cestu zaznamenať na svojej novej mape.

TIP: Ak váš priateľ nie je vášnivý cestovateľ, nezúfajte. Darujte mu darček na Vianoce v podobe stieracích plagátov s rôznymi motívmi – zážitky, filmy, ktoré by mal vidieť alebo knihy, ktoré by mal prečítať.

Letenka/Zájazd
Načo by bola vášmu priateľovi stieracia mapa, keby si nikam nevyrazil? Jedno z najkrajších vianočných prekvapení pod stromček je letenka do jeho vysnívanej destinácie. Aby tam však nebol smutný, zakúpte ideálne rovno dve a spríjemnite mu výlet svojou spoločnosťou.

>> Ďalšie tipy na darčeky pre frajera <<

TIP NA DARČEKY

ČO KÚPIŤ MANŽELKE NA VIANOCE? TIP NA VIANOČNÝ DARČEK PRE MANŽELKU NA VIANOCE.

Vianočné sviatky sú každým dňom bližšie a bližšie, no stále ste nenašli odpoveď na otázku, čo kúpiť manželke pod stromček? Aký darček pre manželku na Vianoce? Vaša žena je tou poslednou osobou, ktorú by ste chceli počas týchto dní sklamať. Máme pre vás cennú radu – počúvajte svoju manželku, a to nie len v decembri, ale počas celého roka. Ani ony samé si neuvedomujú, koľko nápadov vám ponúkajú pri každom výklade či internetovej stránke, ktorú vám ukážu. Ak si však darčeky pre manželku na Vianoce aj napriek tomu neviete vybrať, prečítajte si naše tipy na vianočný darček pre manželku na Vianoce.

Parfum
Žiadna žena sa nenahnevá, ak jej pod vianočný stromček darujete vianočný darček pre manželku kvalitný parfum. Dajte si však záležať, aby vôňa a kvalita vyhovovala jej vkusu. Ako správny manžel by ste to samozrejme mali vedieť.

Šperk
Šperky sú takmer neodmysliteľnou súčasťou každej ženy. Ak si aj vaša manželka potrpí na krásnych doplnkoch, otvárajú sa vám brány nekonečne mnoho možností. Dbajte však nielen na správny štýl, ale aj na materiál, z ktorých je šperk vyrobený. Zlaté a strieborné doplnky spolu veľmi neladia. Pre lepšiu inšpiráciu na darčeky pre manželku na Vianoce neváhajte nahliadnuť do manželkinej šperkovnice pre výber toho správneho vianočného darčeka pre manželku.

Spodná bielizeň
Každá žena sa cíti príjemne v pohodlnej a peknej spodnej bielizni. Ak chcete svoju manželku potešiť oku lahodiacou súpravou, neváhajte a hor sa na vianočné nákupy. Ako správny manžel by ste však, samozrejme, mali poznať jej veľkosť. Veľmi obľúbenou alternatívou je vsadiť na zmyselnosť a podarovať manželke pod vianočný stromček sexy spodnú bielizeň alebo negližé. Ak sa konečnom dôsledku rozhodnete pre takýto darček pre manželku na Vianoce, tak obdarujete na Vianoce aj seba 😉

Bomba do kúpeľa
Pomerne obľúbeným a trendy darček pre manželku na Vianoce je bomba do kúpeľa. Túto modernú náhradu peny do kúpeľa, ktorá vodu nielen zafarbí, ale aj navonia či obohatí o rôzne minerály, ocení nejedná žena. Rozhodne však predtým odporúčame kúpiť manželke aj vaňu.

Wellness pobyt alebo spoločný zážitok
Dokonalý relax vo wellness centre či spoločný zážitok nemôže sklamať žiadnu milujúcu manželku. Darujte vianočný darček pre manželku v tvare poukážky a postarajte sa, aby mala na pobyte s vami ten najromantickejší vianočný či povianočný zážitok.

Domáci miláčik
V neposlednom rade je jedným z najkrajších vianočných prekvapení domáci miláčik. Je však veľmi dôležité uistiť sa, že ho vaša manželka naozaj chce a že je ochotná sa o neho s vašou pomocou zodpovedne starať. Mnoho zvieratiek bohužiaľ po Vianociach končí ako nechcená hračka.

>> Tu isto vyberiete darček pre manželku <<

ČO KÚPIŤ MANŽELOVI NA VIANOCE? TIP NA VIANOČNÝ DARČEK NA VIANOCE PRE MANŽELA.

Nájsť vianočný darček pre manžela na Vianoce, ktorý ho prekvapí aj po niekoľkých rokoch vzťahu, vie byť naozaj vyčerpávajúce. Či už je to kvôli tomu, že netrávi čas pri žiadnej záľube, alebo len jednoducho „nič nechce“, nezúfajte. Každého manžela v hĺbke duše potešia darčeky na Vianoce ako pozornosť od milovanej partnerky. Ak si s týmto problémom neviete rady, dovoľte nám podeliť sa o pár tipov na vianočný darček pre manžela na Vianoce.

Kalendár pre zábudlivých manželov
Býva zvykom, že práve manželia a otcovia majú hlavu plnú starostí alebo sú mysľou stále v práci. Aj preto sa stáva, že zabúdajú na dôležité výročia, narodeniny alebo meniny. Zaobstarajte preto pod vianočný stromček originálny vianočný darček pre manžela na Vianoce vo forme rodinného kalendára, kde budú zvýraznené nielen štátne sviatky, ale aj všetky dôležité dátumy, na ktoré by nemal zabúdať žiaden správny manžel.

Jazda autom
Obľubuje váš manžel drahé a výkonné autá, ale nemôže si ich ako bežný smrteľník dovoliť? Potešte manžela a prenajmite mu ako darček na Vianoce celodennú, respektíve skúšobnú jazdu v luxusnom športiaku.

Degustácia
Ak si váš manžel potrpí na kvalitnom alkohole, máme pre vás skvelý tip na vianočný darček pre manžela na Vianoce. Zaobstarajte mu degustáciu vína v historickej pivnici, piva vo výberovej pivárni alebo drahej whiskey. Rozhodnite sa podľa jeho preferencií, ktoré by ste mali dobre poznať pre výber toho správneho vianočného darčeka pre manžela.

Pyžamo alebo župan
Muži kupujú ako darček na Vianoce ženám sexy spodnú bielizeň a ženy mužom zase pyžamo alebo župan. Ak by sa vášmu manželovi hodil do zbierky nový kúsok, neváhajte. Výber je na vás. Vsaďte na pohodlnosť, materiál alebo na vtipný podtext.

Hodinky
Síce sa nejedná o tie najoriginálnejšie darčeky na Vianoce pre manžela, no každý dochvíľny muž ocení presné a hlavne kvalitné hodinky ako vhodný darček pre manžela na Vianoce. Ak sú hodinky neodmysliteľnou ozdobou aj vášho manžela, týmto vianočným darčekom pre manžela na Vianoce nikdy nič nepokazíte.

Drevený motýlik
Či už ide o svadby, návštevy divadla alebo plesy, každý manželský pár si raz za čas vyrazí do spoločnosti. Ak chcete, aby váš manžel vyzeral ešte elegantnejšie, kúpte darček na Vianoce pre manžela ako obľúbený a trendy doplnok – dreveného motýlika.

>> Hľadáte originálny darček pre manžela? Skúste tu.. <<

ČO KÚPIŤ MUŽOVI NA VIANOCE? TIP NA VIANOČNÉ DARČEKY, DARČEK PRE MUŽOV NA VIANOCE.

Či už hľadáte darčeky na Vianoce pre kamaráta, kolegu alebo rodinného príslušníka, môžete sa ocitnúť v situácii, z ktorej neviete nájsť východisko. Častokrát však aj drobný malý darček pre muža stačí k radosti. Svoje úsilie môžete vsadiť na niečo praktické alebo zvoliť skôr vtipnú formu na darčeky pre muža na Vianoce. Keď si však napriek tomu nie ste istí, čomu by sa mohol potešiť, prinášame vám zopár tipov na vianočný darček pre mužov.

Adrenalínový zážitok
Ak je muž, ktorého chcete obdarovať na Vianoce, srdcom dobrodruh, voľba je jasná. Darček pre muža na Vianoce ako poukaz na adrenalínový zážitok je ideálny vianočný darček pod stromček. Na výber máte celú hromadu možností. Či už by ste mu chceli venovať skok s padákom, bungee jumping či akrobatický let lietadlom, doprajete mu tak úžasný zážitok, na ktorý nikdy nezabudne.

Spoločenská hra darček pre muža i pre partiu
Ak s mužom, ktorého chcete obdarovať, trávite voľný čas, respektíve ide o kamaráta z vašej partie, rozhliadnite sa po zábavnej spoločenskej hre. Okrem muža tak na Vianoce obdarujete aj ostatných priateľov a užijete si hodiny skvelej zábavy.

Kniha
Po svete chodí mnoho sčítaných mužov. Potešiť vášnivého čitateľa vhodným vianočným darčekom pre mužov je veľmi jednoduché. Kúpte mu knihu, ktorá by ho mohla zaujímať.

TIP: Medzi mužmi sa pohybuje veľké percento komiksových fanúšikov. V takomto prípade zvoľte túto alternatívu a navštívte najbližší komiksový obchod alebo e-shop.

Letenka
Či už chcete pre muža, ktorému zháňate darček pre muža na Vianoce, robiť spoločnosť, alebo rád cestuje aj sám, rozhliadnite sa po dostupných letenkách. Dopriať vášnivému cestovateľovi možnosť navštíviť ďalšiu z jeho vysnívaných destinácií je na nezaplatenie.

Diár na nadchádzajúci rok
Zaneprázdnení muži si radi organizujú svoj čas. Darček pre muža na Vianoce je preto vhodnou príležitosťou k podarovaniu zaujímavého a prehľadného diáru na ďalší rok, do ktorého si môže zaznačiť všetky dôležité schôdzky, aktivity a plány. Uistite sa však, že už jeden diár nevlastní.

>> Skúste sa inšpirovať aj Tu – darček pre muža <<

ČO KÚPIŤ ŽENE NA VIANOCE? TIP NA VIANOČNÝ DARČEK PRE ŽENY NA VIANOCE.

Vymyslieť tie pravé vianočné darčeky pre ženy na Vianoce dokáže vyústiť do dlhých večerov plných stresu a beznádeje. Či už je reč o vašej priateľke, kamarátke alebo kolegyni, nie je ľahké vybrať tie správne vianočné darčeky pre ženy na Vianoce, pretože ich musíte dobre poznať. Ak sa však ženy nevenujú žiadnej konkrétnej voľnočasovej činnosti, ku ktorej by sa im zišli darčeky na Vianoce, na rad prichádzajú rady práve od nás. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na vianočné darčeky pre ženy.

Darček pre zberateľku
Ak je vaša kamarátka či priateľka zberateľka, nemáte nad čím premýšľať. Či už jej robí radosť držať v ruke novú platňu alebo CD od jej obľúbeného interpreta, sošky slonov či sov, obrazy alebo známy módny časopis, neváhajte. Každá zberateľka sa poteší novému prírastku do svojej osobnej zbierky.

Lístky do divadla
Či už chcete žene robiť spoločnosť, alebo jej len dopriať príjemný večer a kultúrny zážitok s kamarátkou, lístkom do divadla sa poteší nejedná dáma. Ak je žena, ktorú chcete prekvapiť, otvorená voči svetu umenia a kultúry, podarujte jej vianočný darček pre ženy na Vianoce ako lístky na predstavenie v blízkom divadle.

Tenisky
Každá moderná žena si potrpí na dobre vyzerajúcej športovej obuvi. Ak poznáte jej veľkosť topánok a obľúbený štýl, inšpirácia je na svete. Ak vám dokonca niekedy ukazovala konkrétny model, ktorý sa jej páči, máte o starosť menej. Ak si však nie ste istý, neváhajte sa poradiť s predavačkou alebo jej kamoškami aby vianočné darčeky pre ženy na Vianoce prekvapili.

Slúchadlá
Ak si žena rada vychutnáva chvíle pri dobrej hudbe, ktorú počúva vždy a všade, máme pre vás skvelý tip na vianočné prekvapenie. Darujte jej kvalitné a štýlové slúchadlá, s ktorými si môže svoje obľúbené piesne vypočuť v ešte lepšom zvuku.

TIP: Skvelou možnosťou ako vianočný darček pre ženu na Vianoce sú aj bluetooth airpod slúchadlá, ktoré bude môcť pohodlne využívať počas cesty do práce alebo školy.

Poukaz na nákup
Ak chcete žene dopriať niečo z oblasti módy alebo kozmetiky, no neveríte si vo výbere vhodných kúskov, podarujte jej pod vianočný stromček poukaz do jej obľúbeného obchodu. Týmto spôsobom si darček na Vianoce bude môcť vybrať sama a nájsť, čo sa jej naozaj páči.

>> Navštívte tento odkaz kde nájdete ďalšie tipy na DARČEKY PRE ŽENY <<

ČO KÚPIŤ BRATOVI NA VIANOCE? TIP NA VIANOČNÝ DARČEK PRE BRATA NA VIANOCE.

Vybrať vianočný darček pre brata na Vianoce môže byť jednoduché, no v mnohých prípadoch je to presný opak. Ak už vek vášho súrodenca prekročil jednociferné hodnoty, je pravdepodobné, že hračky už viac nie sú zaručenou radosťou. Ak si pri výbere neviete dať rady, prečítajte si naše tipy na vianočný darček pre brata na Vianoce.

Videohra
Videohry sú neodmysliteľnou súčasťou moderného sveta. A aj keď sa to častokrát spája s deťmi, hranie videohier je veľmi obľúbenou aktivitou aj u dospelých mužov. To, že muž je večným dieťaťom, sa predsa nevraví bezdôvodne. Či už je váš mladší alebo starší brat vášnivým hráčom, videohra je skvelý vianočný darček pre brata na Vianoce. Dajte si však pozor, aby ste sa mu trafili do žánru a overte si, či danú hru už nevlastní.

Model
Ak sa váš brat v detstve rád hrával s legom, máme pre vás skvelý tip na vianočný darček pre brata. Prekvapte ho náročnejšou verziou skladačky, a to modelom historickej lode, lietadla alebo tanku. Nielen že sa mu postaráte o hodiny kreatívnej činnosti, ale taktiež môže skonštruovaným modelom doplniť dekoráciu svojej izby.

TIP: Nezabudnite, že k modelu bude potrebovať taktiež príslušenstvo, a to napr. farby, štetec a predovšetkým lepidlo.

Kniha alebo komiks
Aj v dnešnej dobe sa nájde mnoho mladých chalanov, ktorí si sadnú do kresla s knihou v ruke. Pozor si musíte dať pri výbere žánru. U väčšiny mladých čitateľov je to práve fantasy alebo sci-fi, avšak váš brat môže byť častou výnimkou. Alternatívou pre vianočný darček pre brata na Vianoce je taktiež komiks, ktorému sa mladý chalan rozhodne poteší.

Príslušenstvo k PC
Mladí ľudia trávia mnoho času pri počítači, na ktorom sa nevenujú len hraniu hier, ale aj štúdiu či zdokonaľovaniu svojich technických zručností. Skvelou voľbou na vianočné prekvapenie je malý upgrade jeho počítačovej výbavy. Či už si vyberiete mikrofón, ergonomickú myšku, kvalitné slúchadlá alebo iný hardvérový komponent, ako je napríklad grafická karta, takýto vianočný darček pre brata na Vianoce rozhodne nesklame.

>> Darček pre brata vyberiete aj TU <<

ČO KÚPIŤ SESTRE NA VIANOCE? TIP NA VIANOČNÝ DARČEK PRE SESTRU NA VIANOCE.

Nájsť vhodný darček na Vianoce pre sestru sa dokáže pretiahnuť na niekoľko zdĺhavých dní a bezsenných nocí. Svojich najbližších môžete poznať akokoľvek dobre, no prekvapiť ich vianočným prekvapením a vybrať tie správne darčeky na Vianoce pre sestru je častokrát náročné. Ak si s týmto rébusom nedokážete poradiť, radi vám pomôžeme. Inšpirujte sa našimi tipmi na vianočný darček pre sestru.

Kniha
Veľa mladých dievčat a žien sa s nadšením ponárajú do sveta kníh. Či už obľubujú literatúru pre mládež, romány pre ženy alebo skôr vecnú literatúru, máte nekonečné množstvo možností. Potešte svoju sestru darčekom na Vianoce, ktorý žiadnu čitateľku nesklame. Správna knihomoľka si Vianoce bez knihy ani nedokáže predstaviť.

Wellness
Každá žena si rada oddýchne mimo svojho domova. Doprajte sestre relax poukazmi do wellness centra, kde sa môže vybrať so svojim partnerom. Ak ste žena, môžete sestrinho partnera nahradiť svojou prítomnosťou vy.

Kabelka alebo batoh
Či už životný a módny štýl vašej sestry inklinuje k elegancii alebo k športu, kúpte jej to, čo potrebuje každá žena. Pekná a kvalitná kabelka pod stromčekom rozhodne rozžiari oči nejednej dáme. Ak si však vaša sestra radšej obuje tenisky a preháňa sa po meste na skateboarde alebo kolobežke, ako darček na Vianoce pre sestru zvoľte praktickejšiu variantu a darujte jej štýlový batoh.

Lístky na koncert
Nech už je hudobný štýl vašej sestry akýkoľvek, určite má aj ona svojho obľúbeného interpreta, ktorého by rada videla naživo. Skúste ju preto prekvapiť pod vianočným stromčekom lístkami na koncert jej idola či milovanej hudobnej skupiny. Doprajete jej tak nezabudnuteľný zážitok, za ktorý vám bude sestra určite vďačná.

Kozmetika
Každá žena sa o seba rada stará, preto nezabudnite zvážiť ako darček pre sestru na Vianoce aj kozmetickú sadu, ktorá vašu sestru rozhodne nikdy nesklame. Ak si ako muž nie ste istý výberom vianočného darčeka pre sestru, podarujte jej pod vianočný stromček poukážku na nákup v jej obľúbenej drogérii.

>> Originálny darček pre sestru <<

ČO KÚPIŤ BABKE NA VIANOCE? TIP NA VIANOČNÝ DARČEK PRE BABKU NA VIANOCE.

Vianočnými darčekmi chceme potešiť predovšetkým tých najbližších, a to rodinu. A preto by sme nemali zabúdať ani na starých rodičov. Či už prekvapenie venujete obom alebo nie, väčšinou je adresované práve babke. Tie mnohokrát držia rodinu pohromade a vybrať vhodný darček na Vianoce pre babku je to najmenej, čo môžete urobiť. Prinášame vám naše tipy na darček pre babku na Vianoce.

Rodinný kalendár
Koho miluje babka viac ako svoje deti a vnúčatá? Ak chcete babke dopriať pohľad na svoju rodinu každý deň, podarujte babke pod stromček darčeky na Vianoce aj vo forme špeciálneho kalendára s vašimi fotkami. Rozhodne sa takému vianočnému darčeku babka poteší, predovšetkým ak býva babka sama.

Výživové doplnky
S pribúdajúcim vekom prichádza aj nedostatok energie a síl, preto je jednou z vašich možností kúpa vitamínového balíčka vhodný ako darček pre babku na Vianoce. Kúpa liekov na bolesť kĺbov či iných výživových doplnkov sú tiež vhodné darčeky pre babku na Vianoce. Samozrejme, pripomínať babke jej ťažkosti aj na štedrý deň počas Vianoc nemusí byť najlepší nápad, no rozhodne jej starostlivosťou o správne fungovanie tela nijako neuškodíte.

Pobyt v kúpeľoch
Aj babka občas potrebuje špeciálny oddych a uvoľniť svoje stuhnuté svalstvo. Doprajte jej relaxačný pobyt vo wellness centre alebo v liečebných kúpeľoch. Či už so sebou vezme starú kamarátku alebo dedka, nechajte na ňu.

Fotokniha
Podobne ako kalendár, ďalším dokonalý darček pre babku na Vianoce je fotokniha, do ktorej môžete vložiť nielen vašu rodinu, ale aj fotky z jej mladosti či svadby. Takýmto vianočným darčekom pre babku ju pod stromčekom milo prekvapíte a dojmete k slzám šťastia a radosti.

Papuče
„Obuj si ponožky! Zakry si kríže!“ Slová, ktoré už od svojej babky počul rozhodne každý. Chrániť si citlivé miesta pred chladom je však dôležité aj pre ňu. Kúpte preto ako darček pre babku na Vianoce pohodlné a teplé papuče, ktoré si môže navliecť na studené nohy kedykoľvek.

TIP: Ak chcete babku ešte väčšmi na Vianoce prekvapiť, podarujte jej vyhrievané papuče, ktoré jej pri večernom vysedávaní pri televízii príjemné zohrejú nohy.

TIP NA DARČEKY

ČO KÚPIŤ NA VIANOCE PRE 10, 11, 12, 13, 15 ROČNÉ DIEVČA? TIP NA VIANOČNÝ DARČEK PRE DIEVČA NA VIANOCE.

Vianoce sú sviatky pokoja a radosti. A kto sa teší na vianočné darčeky viac, ako deti? Hľadanie vianočný darčeka pre dievča však nemusí mať vždy ľahký priebeh. Pokiaľ už vaša 10, 11, 12, 13, 15 ročná dcéra neverí na Ježiška a listy s jej najväčšími prianiami už nie sú zdrojom inšpirácie pre darček na Vianoce, pomôžeme vám. Ak chcete svoju dcéru milo prekvapiť, prečítajte si naše tipy na vianočný darček pre 10, 11, 12, 13, 15 ročné dievča.

Tvorivá súprava
Či už by vašu dcéru zaujímala tvorba vlastných korálkových náramkov, maľovanie, lepenie mozaiky či experimentovanie s tvorbou vlastných parfumov, hračkárstva, ale aj iné tematizované obchody vám ponúkajú mnoho možností vybrať pod stromček tie správne darčeky na Vianoce. Kúpte jej pod vianočný stromček tvorivú súpravu, ktorá vašu dcéru zamestná na veľa kreatívnych hodín.

Bicykel, skateboard, kolobežka
Ak sa vaša dcéra rada hýbe a nedokáže ani chvíľku obsedieť v pokoji, kúpte jej vianočný darček pre dievča, ktorý jej pomôže vybiť nekonečné zásoby energie. Či už zvolíte zimné korčule, ktoré môže využiť okamžite, alebo skôr variantu na jar vo forme skateboardu, kolobežky alebo bicykla, rozhodne jej týmto vianočným prekvapením vyčarujete pod vianočným stromčekom úsmev na tvári.

Hudobný nástroj
Ak chcete u svojej dcéry vybudovať hudobného ducha, je najvyšší čas začať. Darujte jej pod vianočný stromček ako vianočný darček pre dievča hudobný nástroj, ktorý jej k rukám prirastie natoľko, že si ju už bez neho ani nebudete vedieť predstaviť. Nikdy neviete, či sa náhodou práve vo vašej rodine neskrýva nový hudobný talent. Ak neviete, ku ktorému hudobnému nástroju má vaša dcéra najbližšie, výber vianočného darčeka zvážte podľa vlastných preferencií alebo po rade s jej učiteľkou či predajcom v hudobninách.

Slúchadlá
Či už ste u dcéry, ako píšeme vyššie, rozvinuli vzťah k hudbe, alebo trávi čas skôr s telefónom v ruke, podarujte jej pod vianočný stromček airpod slúchadlá. Vďaka ním si môže naplno vychutnať svoje obľúbené pesničky alebo mobilné hry. Takýto vianočný darček pre dievča na Vianoce určite poteší.

Slúchadlá zakúpite TU


Páčil sa Vám článok?

Jeho zdieľaním nás podporíte. 

Leave a Reply