Elektrická sonická zubná kefka

Elektrická sonická zubná kefka

24.99

Elektrická sonická zubná kefka na zuby + 4x nadstavec ZDARMA.

Zdravý úsmev je ozdobou každého človeka. Nie je však samozrejmosťou, chrupu treba venovať adekvátnu pozornosť. Pravidelné umývanie zubov zubnou kefkou je súčasťou tejto starostlivosti.

Výhody:

Ďalšou výhodou je, že si môžete vybrať až z 5 režimov: čistenie, leštenie, jemnejší režim, bielenie a MASCARE

S elktronickou sonickou zubnou kefkou sa môžete spoľahnúť na vysokú rýchlosť a vysokofrekvenčné zvukové vlny pri odstraňovaní zubného povlaku z povrchu zubov. Táto zubná kefka dokonca rozpohybuje tekutiny (vodu, sliny a zubnú pastu) vo vašich ústach aj cez ťažko dostupné miesta, napríklad medzi zubami a pozdĺž línie ďasien. Nazýva sa to dynamika tekutín.

V ústnej hygiene je jednotkou elektrická sonická zubná kefka. Sonická zubná kefka je pri čistení zubov nesporne účinnejšia než klasická manuálna zubná kefka. Elektrická sonická zubná kefka odstraňuje až 4-krát viac zubného povlaku ako manuálna zubná kefka a zabraňuje škvrnám na zuboch!

Katalógové číslo: - Kategórie: , , ,

Popis

Ako elektrická sonická zubná kefka funguje?

Elektrická sonická zubná kefka vytvorí až 38 000 ťahov za minútu! Toto ocenia najmä ľudia s obmedzenou pohyblivosťou. Jemnejšie vibrovanie sonickej zubnej kefky je zas vhodné pre ľudí s citlivými zubami a ďasnami. Sonické zubné kefky majú vibračné kefkové hlavice, ktoré pri vysokých rýchlostiach pohybujú štetinami zo strany na stranu. A to tak rýchlo, že sonocká kefka na zuby vytvorí počuteľný bzukot.

Sonické zubné kefky majú oválnu hlavicu, čo znamená, že vyzerajú ako manuálna zubná kefka, a tak pokrýva veľkú plochu zuba. Vo všeobecnosti sonickou kefkou dosiahnete jedným pohybom čistenia viac zubov a stoličiek ako s rotačnou zubnou kefkou. Jediné, čo musíte urobiť, je pohybovať hlavicou sonickej kefky cez každú zónu v ústach. O zvyšok sa už sama postará elektrická sonická zubná kefka.

Parametre:

Sonická frekvencia: 38000 kmitov/min
Vodotestnosť: IPX7
Výkon: 1,8W
Napätie: 3,7V
Batéria: 600mAh-Li-ion
Nastavenie: 5 čistiacich módov

Ďalšie informácie

Farba

Biela, Čierna, Ružová

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Elektrická sonická zubná kefka”

Možno by sa Vám páčilo…