Prístroj na face lifting tváre

Prístroj na face lifting tváre

Original price was: €79.99.Current price is: €59.99.

Výhody

Čo ak by ste sa už na face lifting tváre nemuseli objednávať na kozmetiku a míňať množstvo peňazí na rôzne zákroky? Predstavte si, že face lifting tváre si už môžete urobiť sami, v pohodlí domova, práve vtedy, keď budete mať čas. Používaním ultrazvukového face liftingového prístroja tváre získate pevnejšiu a pružnejšiu rozjasnenú pokožku a to nie len na tváry.

Ako prístroj na face lifting tváre pracuje?

Zvukové vibrácie prístroja na face lifting tváre zvyšujú elasticitu pokožky a zlepšujú bunkový metabolizmus. A nielen to. Face liftingový prístroj tváre pracuje v troch režimoch:
Režim Čistenie a omladzovanie: Zahreje póry, z hĺbky ich vyčistí, znižuje akné a ozdravuje mdlú pleť.
Režim fototerapeutického omladzovania: Výživu, ktorú obsahujú pleťové prípravky pomáha plne absorbovať do pokožky. Červené svetlo zvyšuje aktivitu buniek a dosahuje efekt bielenia a omladzovania a redukcie vrások.
Režim tepelného liftingu: Príjemná teplá masáž podporuje krvný obeh, zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky a udržuje pokožku v optimálnom stave na dlhú dobu. Úplne obnovuje žiarivosť a vitalitu pokožky. Starostlivosť o oči, prístroj podporuje plnú absorbciu aktívnych zložiek v očných sérach a krémoch.

Face lifting tváre a svetelné spektrum prístroja

Ožarovanie rôznymi vlnovými dĺžkami má na pokožku rôzny účinok. Modré svetlo pôsobí proti akné a vyrážkam. Červené svetlo zlepšuje krvný obeh v pokožke, redukuje vrásky a vyhladzuje pleť. Zelené svetlo uvoľňuje pokožku a uľavuje od bolesti. Žlté svetlo zlepšuje imunitu pokožky. Fialové svetlo má antibakteriálne a protizápalové účinky.
Použitie.
Tento vynikajúci prístroj na face lifting tváre nemusíte používať iba na tvár, je tiež vhodný aj krk, ochabnutú kožu na rukách. Môžete ho bez problémov použiť aj na vrásky okolo očí.

Popis

Parametre prístroja na face lifting tváre

Veľkosť: 42 x 51 x 168 mm
Čistá hmotnosť produktu: 95 g
Balenie obsahuje: prístroj, manuál, USB nabíjací kábel
Menovitý vstup: AC100V-240V, 50/60Hz
Vstupné napätie / prúd: DC 5V / 1A
Menovitý výkon: 4W
Menovité napätie / menovitá kapacita: 3,7 V / 500 mAh

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Prístroj na face lifting tváre”

Možno by sa Vám páčilo…