DETSKÉ ROZKLADACIE KRESIELKO MACKO – RUŽOVÝ 3v1

64.99

⭐⭐⭐⭐⭐5/5

Prečo sa rozhodnúť pre detské rozkladacie kresielko?

Čím by ste svojmu dieťaťu urobili veľkú radosť? Rozhodne rozkladacím kresielkom v tvare macka alebo s korunkou. Detské rozkladacie kresielko je dizajnovo veľmi milé, ale aj praktické. Spája veľkú mäkkú hračku a kus nábytku. Toto rozkladacie kresielko zostane vášmu dieťaťu čo najdlhšie. Je výborné na oddych, aj na aktívnu hru.

Na výber je detské rozkladacie kresielko v tvare milého obľúbeného macka s čiapkou, alebo s korunkou pre princa alebo princeznú. Obidva tvary sú dostupné v ružovej a modrej farbe pre dievčatko alebo chlapca. K milému mackovi v čiapke sa môže aj pritúliť. Detské rozkladacie kresielko je skvelým doplnkom každej detskej izby.

Špecifikácia

Kresielko, ležadlo, hračka – 3 v 1
Kresielko je rozkladacie. Vhodná pre deti od 12-tich mesiacov.
Rozmer: výška cca 55cm, šírka cca 50cm. Rozložené kresielko má dĺžku cca 80cm.
Materiál: tkanina 100% polyester.
Výplň: duté vlákno antialergické.
Rozkladacie sedátko: hustá pur pena.
Vyrobené v EU s atestom CE. Bezpečná hračka pre deti.

Nie je na sklade

Popis

Aké je využitie rozkladacieho kresielka pre deti?

Na kresielku si môže dieťa čítať, dívať sa na rozprávky, alebo iba tak odpočívať. Po rozložení vznikne mäkká a pohodlná hracia podložka, kde sa zabaví s viacerými hračkami, alebo s ďalším kamarátom. Pri hre nemusí iba sedieť, ale môže sa aj natiahnuť, alebo si poležať. Keď bude vaše dieťa chcieť malé dobrodružstvo, v noci môže prespať v roztiahnutom kresielku namiesto v posteli. Bude tak určitým spôsobom na výlete, ale stále v bezpečí vlastnej izby. Alebo u vás na ňom môže prespať malý kamarát dieťaťa. Rozkladacie plyšové kresielko potom ľahko naspäť zložíte, a upratané je veľmi rýchlo!

Aké sú výhody rozkladacieho kresla pre deti?

Detské rozkladacie kresielko je navrhnuté tak, aby bolo sedenie pohodlné a zároveň bezpečné. Hoci je mäkké, je stabilné. Takisto aj materiál, z ktorého je detské rozkladacie kresielko vyrobené, je veľmi kvalitný a príjemný na pokožku. Je hypoalergénny, takže vyhovie aj citlivejším deťom. Je pevný a odolný, vydrží časté používanie. Taktiež sa dobre čistí, čo je pri deťoch veľká výhoda. Celkovo je manipulácia – rozkladanie, skladanie a prenášanie, veľmi jednoduchá. Detské rozkladacie kresielko je dostatočne ľahké, aby ste ho mohli dieťaťu bez problémov prenášať kdekoľvek po byte. Prípadne to zvládne aj dieťa samotné.

Predstavte si tú radosť v očiach vášho malého syna alebo dcéry, keď kresielko prvýkrát uvidí a vyskúša si ho! Takéto roztomilé prekvapenie rozhodne nebude čakať!

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “DETSKÉ ROZKLADACIE KRESIELKO MACKO – RUŽOVÝ 3v1”