PLÁVACIE KOLESO PRE BÁBÄTKÁ, DETI – SwimBobo

PLÁVACIE KOLESO PRE BÁBÄTKÁ, DETI – SwimBobo

(6 recenzií zákazníkov)

Original price was: €35.99.Current price is: €24.70.

⭐⭐⭐⭐⭐5/5

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE PLÁVACIE KOLESO PRE BÁBÄTKÁ, DETI?

VYSOKÁ KVALITA

Plávacie koleso pre bábätká má originálne vlastnosti, vďaka ktorým je plávanie bezpečnejšie a šťastnejšie. Dizajn a proces výroby plávacieho kolesa pre bábätká spĺňa požiadavky Európskych bezpečnostných noriem.  Plávacie koleso pre bábätká je vyrobené z odolného materiálu nepriepustného PVC s hrúbkou 0,35 mm. Povrch detského kolesa je hladký a mäkký.

JEDINEČNÝ DIZAJN PREVENCIA PRED PREVRÁTENÍM

Predná časť plávacieho kolesa je zdvihnutá a zabráni tak prevráteniu vpred. Naše plávacie koleso pre bábätká má jedinečný dizajn s pohodlnou mäkkou časťou pod hrudníkom.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE A POHODLIE

Dizajn dvojvrstvového airbagu poskytuje deťom viacnásobnú ochranu pri plávaní a uľahčuje nafúknutie a vyfúknutie plávacieho kolesa. Ľahko sa skladuje a prepravuje.

PERFEKTNÝ DARČEK PRE DETI

Toto plávacie koleso pre bábätká je vynikajúce na vývoj dýchacieho systému dieťaťa, tráviaceho systému, posilnenie koordinácie tela. Ťiež poskytne ideálne držanie tela pri plávaní, pričom má bábätko väčšiu radosť s plávania.

Plávacie koleso pre bábätká a deti od 6 mesiacov

Veľkosť: L

Vhodné pre:

Vek dieťatka:
od 6 mesiacov
do 30 mesiacov

Váha dieťatka:
8-15kg

Extra darček:
Ručná pumpa

Popis

AKO NAUČIŤ DIEŤA PLÁVAŤ?

Naučiť deti plávať sa môže zdať ako celkom ľahká záležitosť, ale nie vždy to tak musí byť. Keď už dieťa dovŕši určitý vek, môže to byť o to ťažšie ako v rannom detstve, a preto sa odporúča začať dieťa pripravovať už ako bábätko.

Ako sa vraví, čo sa v mladosti naučíš, v starobe akoby si našiel a to isté platí aj pri plávaní. Keď si začne na vodu zvykať človek už ako malé bábätko, plávanie pre neho môže byť prirodzenou aktivitou počas celého života. To sa neskôr určite môže pozitívne podpísať na jeho celkovej vitalite a zdravý počas jeho dospelosti a aj staroby. Ako však teda začať malé bábätko na plávanie pripravovať?

PLÁVACIE KOLESO PRE BÁBÄTKÁ.

Ako jednou z najlepších možností môže byť voľba plávacieho kolesa pre bábätká. Táto pomôcka sa môže stať okrem užitočnej aj zábavnou a vaša malá ratolesť si toto cvičenie a tréning bude zároveň aj užívať, keďže sa bude môcť v bezpečí a pohodlí plahočiť v bazéne či otvorenej vode. Prečo sa však zdá byť táto možnosť ideálnou? Dieťa sa pri plávaní v plávacom kolese začne pomaly spoznávať s pobytom vo vode a pod vašim dozorom je v absolútnom bezpečí. Rukami aj nohami sa môže bábätko pokúšať o prvé pohybovanie sa pomocou plávania a zároveň je stále nadnášané nafúknutým plávacím kolesom. Ak už vaša ratolesť nebude vládať a bude si chcieť odpočinúť, na plávacie koleso sa teda môže v bezpečí zvaliť, oddychovať a vám tak stačí iba dozerať či je všetko v poriadku.

Naše plávacie koleso je vhodné pre všetky bábätká vo veku od 6-30 mesiacov. Hmotnosť by mala v tomto prípade dosahovať cca 8-15kg čo je aj nosnosť tohto plávacieho kolesa pre bábätká. Ako bonus vám k tomuto produktu ponúkame zdarma aj ručnú pumpu, s ktorou si plávacie koleso pre bábätká ľahko dofúkate do potrebnej tvrdosti tak, aby vyhovovalo vašim požiadavkám.

Plávacie koleso pre bábätká malé deti

6 recenzií k PLÁVACIE KOLESO PRE BÁBÄTKÁ, DETI – SwimBobo

 1. Katka

  Ďakujeme, koliesko ja krásne. Naša malinká sa z neho veľmi teší. Pláva sa jej v ňom veľmi dobre.

 2. Veronika

  Skvelá pomôcka na plávanie. Toto sme už dávno potrebovali. Urobili ste nám radosť.

 3. Jana

  Super. Naša malá už nič iné do bazéna nechce. 😉

 4. Igor

  Z kolesa sa teší celá rodina, náš malý si ho zamiloval. Ďakujeme.

 5. Iveta

  Skvelá vec, konečne aj u nás doma. Ďakujeme za super rýchle dodanie.

 6. Viktória

  Fantastická voľba, dodanie za 3dni. Musím povedať, že sme dobre rozhodli. Kvalita tiež super. Ďakujeme.

Pridať recenziu