HRA PRE DVOCH, HRAČKA PRE DETI FIDGET SPINNER, MINI DRONE

HRA PRE DVOCH, HRAČKA PRE DETI FIDGET SPINNER, MINI DRONE

(15 recenzií zákazníkov)

Original price was: €30.00.Current price is: €19.99.

⭐⭐⭐⭐⭐5/5

Ako sa hrať s fidget spinnerom, aj ako hra pre dvoch?

Ukazovákom a palcom uchopíte kryt spinnera na vrchnej a spodnej časti hračky. Zapnete fidget spinner vypínač. Ked LED dióda normálne bliká-svieti, zatočíte rýchlo mini dronom a fidget spinner sa roztočí a začne fungovať.

Dôležité: Uistite sa, že horná časť svietiacieho fidget spinneru je hore!

Hra pre dvoch má rôzne trajektórie letu. Trajektórie letu mini dronu sa robia tak, ak uhol vrhania fidget spinneru je iný. Pri horizontálnom vrhaní sa fidget spinner vznáša vodorovne. Pri nakláňaní svietiacieho fidget spinnera dozadu sa bude mini drone vznášať o väčšiu vzdialenosť. Keď sa fidget spinner nakloní dopredu, mini drone poletí vpred aj k druhej osobe. Dĺžka, vzdialenosť doletu hračky, je týmto spôsobom postačujúca na to aby sa aj pre dve osoby mohli spolu zahrať.

Po návrate svietiacieho fidget spinnera môže začiatočník uchopiť mini drone aj celou dlaňou.

Popis

Hra pre dvoch! Spinner mini drone.

Áno je to skvelá aj hra pre dvoch. Pôvodná hračka pre deti fidget spinner bola dokonalá hra.  Svojou jednoduchosťou dokázala táto hračka pre deti zamestnať prsty človeka, ktorý ich už potom nevie udržať v pokoji. Hra pre dvoch, fidget spinner ale aj svietiaci fidget spinner mini drone ufo pre deti, avšak celú myšlienku táto hra posúva na novú úroveň vďaka prvku zábavy. Síce hračka pre deti fidget spinner svietiaci mini dron ufo pre deti neobsahuje časti, ktorými by ste vedeli točiť, ale verte tomu, že vaše ruky sa s touto hračkou pre deti nudiť nebudú keďže je to aj hra pre dvoch.

Čo je fidget spinner?

Táto hračka pre deti pred pár rokmi naprieč celým svetom spôsobila boom nazvaný fidget spinner. Ak ste náhodou nepostrehli o čo išlo, boli to malé hračky pre deti do jednej ruky. Celá hra a ich pointa spočívala v tom, že ste mohli fidget spinner točiť malou „vrtuľkou“ na ložisku. Možno táto hra znie ako niečo, čo by vás po troch minútach možno prestalo baviť. Avšak ukázalo sa, že táto hra pre dvoch je výborný spôsob, ako sa zbaviť stresu. A hračka pre deti fidget spinner sa stal hitom.

Je to aj hra pre dvoch?

Vrtuľka s motorčekom mini drone je hračka pre deti v ľahkej a odolnej klietke. Áno, mini drone ufo pre deti je aj úžasná hra pre dvoch. Hra deťom vydrží na hodiny zábavy. Hru rozbaľte, nabite a lietajte. Po zapnutí dronu sa roztočí vrtuľka v ľahkej plastovej konštrukcii slúžiacej na ochranu mini drone ufo pre deti. Hračka sa následne premení na lietajúci fidget spinner. Nebojte sa, dron neodletí preč. Vrtuľka je navrhnutá tak, aby celú hračku iba zľahka nadnášala. Po vyhodení sa dron vždy vráti do vašich rúk.

Je svietiaci fidget spinner mini drone vhodná hra pre deti?

Fidget spinner svietiaci mini drone je skvelá hračka pre deti a je postavený tak, aby sa pri hre nikto nezranil. Taktiež sa nemusíte báť, že by sa samotná hračka pre deti zničila po troch nárazoch. Jednoducho je to malá, skladná a odolná hračka, ktorú zoberiete do vrecka a zábavu budete mať stále k dispozícii. Tým, že je to aj hra pre dvoch môžete si ju hádzať s kamošmi, alebo sa naučiť rôzne triky.

Hra fidget spinner síce bol zaujímavý nápad, ale ich čas je už preč. Teraz prichádza na nový rad hračky fidget spinner svietiaci mini drone pre deti, ktorý vám prinesie ešte viac super zábavy z hry. Deti aj dospelí si s touto hračkou užijú spoločnú zábavu z hry hocikedy a hocikde. Ešte stále si nie ste istí, či hračku chcete?
Ufo fidget spinner svietiaci mini drone pre deti má do vrtuľky zabudované LED diódy, ktoré svietia v rôznych farbách. Zábava s ním teda nie je ani zďaleka obmedzená na denné svetlo a preto môžete mať aj v tme potešenie z hry.

15 recenzií k HRA PRE DVOCH, HRAČKA PRE DETI FIDGET SPINNER, MINI DRONE

 1. Eva

  S deťmi sa môžeme hrať vonku aj keď je chladnejšie. Pri hre sa hýbeme a zahrejeme sa. Svetlá sú super a pre deti bolo obzvlášť zábavné hrať sa, keď bola vonku tma, pretože sa hračka rozsvietila. Odporúčame to ostatným!

 2. Ingrid

  Kým som na túto hračku nenarazila na internete, vôbec som ju nepoznala. Zo zvedavosti som ju kúpila, a teraz sa s deťmi hrávame na záhrade skoro každý deň. Deti si radi skúšajú nové triky.

 3. Denisa

  Toto sme kúpili pre nášho 12-ročného syna na hranie ako ďalší zábavný darček k narodeninám. Je prekvapivo ľahký a bavilo ho prenasledovať ho a pokúsiť sa ho chytiť. Ukázal to priateľovi, ktorý si to tiež poriadne užil a veľkú časť svojho času strávili behaním tam a späť. Bolo by dobré, keby batéria vydržala o niečo dlhšie, ale je celkom ľahké ju nabiť a nevyžaduje žiadne samostatné batérie.

 4. Lucka

  Skvelý nápad na zábavu, a tiež je veselé učiť sa, ako to hodiť a chytiť. Môžete si s ním pripraviť vlastný typ hry so svojimi pravidlami.

 5. Lea

  Kúpil som hračku pre môjho vnuka a už sa s ním veľmi baví. V tejto zvláštnej dobe, keď sú deti toľko doma, je dobré že sa majú s čím zabaviť. Túto hračku by som odporučil deťom všade, je to naozaj zábava.

 6. Martina

  Môže lietať tesne nad podlahou a moje deti ho prenasledujú po celej miestnosti. Úžasný ručný dron pre deti. Je dobrý pre staršie deti, ale aj pre malé, lebo je ľahký a neublíži.

 7. Alena

  Bolo skvelé hádzať si túto hračku v noci, keď sme na nej postili tie blikajúce svetielka. S priateľmi sme sa veľmi dobre zabavili.

 8. Júlia

  Lietajúce UFO je krásne a hranie sa s ním je veľmi zábavné. Môjmu dieťaťu sa hračka veľmi páči. Každý deň po škole sa hrá s kamarátmi. Je to bezpečné pre deti.

 9. Viera

  Hranie sa s ufom je veľká zábava. Len si treba dať pozor, aby často nevletel pod nábytok. Lebo tam potom pozbiera vlasy a prach, a treba ho vyčistiť alebo upratať 😀

 10. Veronika

  Kupované pre 6-ročnú vnučku. Miluje to, pekné svetlá. Bude to potrebovať trochu praxe. Trvanlivosť nemôžem zatiaľ komentovať, čas ukáže.

 11. Alex

  Kúpil som to ako zábavku, pretože sme uviazli doma a prečítal som si o tom krátku recenziu. Samotný dron je dosť malý, ale vďaka tomu sa s ním ľahko hrá. Svetlá na ňom sú vynikajúce a je tak zábava vypnúť všetky svetlá v miestnosti a sledovať, ako sa točí dokola. Jediným negatívom je, že batéria je dosť krátka. Nakoniec s ním budete hrať asi 10 minút, kým sa prestane točiť a bude potrebné ho nabiť.

 12. Katka

  Táto vec je veľmi zábavná 🙂 Môžete ju hodiť tak, aby ju chytil niekto iný, alebo aby sa vám vrátila. Lieta naozaj rýchlo. Výdrž batérie je krátka, ale vyhovuje nám to, pretože to núti moje dieťa si od nej oddýchnuť. A nabije sa veľmi rýchlo.

 13. Jano

  Neodporúčam ho používať vonku ak mate blízko suseda. Môže vám ľahko preletieť cez plot. Najlepšie je používať ho vo veľkej miestnosti bez lustra, takže keď narazí na stenu, môžete ho chytiť.

 14. Petra

  Môj syn a ja sme sa včera večer poriadne zabavili. Bolo to veľmi zábavné. Bolo treba sa naučiť, ako vrhať a chytať. Nie je to ale hračka vhodná pre malé deti. Ideálne pre deti, dospievajúcich a dospelých. Batéria vydrží tak akurát a nabíja sa rýchlo.

 15. Milan

  Kúpil som toto ufo pre môjho synovca. Skúšanie zvládnuť hru čo najlepšie ma veľmi bavilo. Uvažujem nad tým, že si teraz jeden zaobstarám aj pre seba do kancelárie 🙂

Pridať recenziu