Drevený domček pre bábiky 122cm s LED

Drevený domček pre bábiky 122cm s LED

Original price was: €205.00.Current price is: €120.99.

Každé a aj vaše malé dieťa sníva mať krásny drevený domček pre bábiky. Vila je určená pre barbie bábiky je dodávaný vrátane príslušenstva. Drevený domček pre bábiky je dostatočne veľký má 122cm. Drevený domček pre bábiky v modernom štýle bude splneným snom každého dieťaťa

Popis

Drevený domček pre bábiky je vybavený s obrovskou dvojpodlažnou rezidenciou, ktorá bola vybavená 4 samostatnými izbami, balkónom a výťahom.

Medzi 4 izbami nájdete: kuchyňu, kúpeľňu, spálňu, salón. Drevený domček pre bábiky je plne vybavený.Drevený domček obsahuje krásny drevený nábytok, ktorý bude perfektným doplnkom každej miestnosti v domčeku.

Medzi nábytkom nájdete:

Baldachýnová posteľ s matracom a vankúšom, nočný stolík, 2× stoličky, stôl, klavír, lampa, dáždnik, sedačka, vaňa, WC. Ako sa na skutočnú domácnosť patrí, drevený domček pre bábiky má efektné LED osvetlenie, ktoré nielen fantasticky vyzerá, ale skvele poslúži aj ako nočná lampa. Veľké množstvo prvkov dáva možnosť nekonečnej zábavy.
Kreatívna hračka, s ktorou nie je čas na nudu. Kvalita a precíznosť spracovania zaujme detailmi. Miniatúry nábytku, grafiky na stenách a LED osvetlenie robia dom jedinečným a veľmi ho zútulňujú. Všetky prvky domčeka sú starostlivo vyleštené. Domček zaručí nielen skvelú zábavu, ale bude aj skvelou dekoráciou do detskej izby.

Dokonale podnecuje fantáziu, podporuje tvorivé a nekonvenčné myslenie a tiež výrazne rozvíja manuálne zručnosti detí. Spoločná stavba dreveného domčeka naučí vaše dieťa spolupracovať a pomôže rozvíjať sociálne zručnosti. LED osvetlenie – drevený domček pre bábiky je vybavený efektným LED osvetlením, ktoré nielen skvele vyzerá, ale možno ho použiť aj ako nočnú lampu.

Veľmi veľký rozmer – dom má 3 podlažia. Veľké množstvo doplnkov – drevený nábytok dáva anorganické možnosti. Estetický a pevný dizajn – detaily v podobe miniatúrnych kusov nábytku a farebná grafika potešia a urobia dom jedinečným. Bezpečnosť – drevený domček bol vyrobený s náležitou starostlivosťou. Všetky prvky domčeka sú starostlivo vybrúsené.

Obsah dreveného domček pre bábiky:

Prvky na zostavenie domu
Sada kovových skrutiek
LED páska
Nábytok (baldachýnová posteľ s matracom a vankúšom, nočný stolík, 2× stoličky, stôl, klavír, lampa, dáždnik, sedačka, vaňa, WC)

Technické dáta domčeka:

LED osvetlenie: ÁNO
Nábytok v cene: ÁNO
LED napájanie: 3 AA batérie (nie sú súčasťou balenia)
Materiál: drevo, tkanina, plast, kovové skrutky
Rozmery domčeka: 82 cm x 33 cm x 122 cm
Minimálna výška podlahy: 34 cm
Rozmery postele : 31 cm x 10,5 cm x 24,5 cm
Rozmery stolíka: 11 cm x 16 cm x 11 cm
Rozmery klavíra : 13 cm x 12,5 cm x 10 cm
Rozmery vane: 20 cm x 10 cm x 5 cm
Rozmery pohovky: 20 cm x 8 cm x 8,5 cm
Výška dáždnika : 28 cm
Rozmery balenia: 88 cm x 40 cm x 24 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Drevený domček pre bábiky 122cm s LED”