BEZDRÔTOVÉ BLUETOOTH SLÚCHADLÁ DO UŠÍ, 2 GENERÁCIE

BEZDRÔTOVÉ BLUETOOTH SLÚCHADLÁ DO UŠÍ, 2 GENERÁCIE

(9 recenzií zákazníkov)

Original price was: €59.99.Current price is: €29.97.

⭐⭐⭐⭐⭐5/5

Funkcie a technické parametre bezdrôtových slúchadiel pre Android, iPhone.

Naše bluetooth slúchadlá disponujú autentickým dizajnom a zvukovou kvalitou, ktorá približuje úroveň autentického výkonu. Obsahujú všetky funkcie, aké ponúkajú autentické slúchadlá.

Biele bezdrôtové slúchadlá do uší, 2 generácie pre Android, iPhone vám ponúknu voľné pohybovanie od pripojeného zaradenia až do vzdialenosti 10 metrov.
– Výdrž pri aktívnom počúvaní hudby sa pohybuje medzi 3-4 hodinami. Okrem počúvaní hudby však môžete tieto bezdrôtové slúchadlá používať samozrejme aj na telefonovanie.
– Pri telefonovaní vám vydržia 2-3 hodiny.
– Nabíjanie bezdrôtové slúchadlá do uší môže trvať približne 40-50 minút a ochranný box sa nabíja 1-2 hodiny.
– Bezdrôtové slúchadlá sú obdarené taktiež aj rôznymi smart funkciami ako napríklad ovládaním vášho smart asistenta (Siri) dvojitým poklepaním na dotykovú plochu či pozastavením/spustením hudby.
– Samozrejmosťou je aj automatické pripojenie slúchadiel hneď po prvotnom spárovaní s vašim zariadením.
– ANC (Active Noise Cancelling), čo znamená slúchadlá s aktívnym potláčaním hluku, ktoré filtrujú okolité zvuky.
Sk návod.


Popis

Prečo mať bezdrôtové slúchadlá do uší

Túžite mať bezdrôtové slúchadlá do uší, 2 generácie pretože patríte medzi milovníkov hudby a nedokážete bez nej žiť? Hudba je už odpradávna azda najobľúbenejším elementom umenia a dokáže nám vyčarovať úsmev na perách a dobrú náladu aj v tých najhorších časoch. Práve preto sa stala našou každodennou súčasťou a s príchodom moderných technológií ju máme pri sebe už naozaj stále.

Už žiadne káble – bezdrôtové slúchadlá do uší.

Bezdrôtové slúchadlá do uší, 2 generácie spolu s príchodom moderných technológií konečne prichádza aj riešenie večných útrap každého milovníka hudby na cestách. Spolu s hudbou ste sa už určite stretli aj s nepríjemným problémom v podobe zamotaných káblov na vašich slúchadlách do uší. Tie ste mohli uschovať do vrecka či školskej aktovky učebnicovými technikami a napriek tomu ste slúchadlá do uší o päť minút vybrali zamotané. Tiež vás to už prestalo baviť? Je čas prejsť na bezdrôtovú technológiu Bluetooth a ňou poháňané bezdrôtové slúchadlá do uší, 2 generácie. S týmto typom bezdrôtových slúchadiel do uší sa raz a navždy zbavíte večného rozmotávania káblov a taktiež si budete môcť užívať slobodu pohybu, pri ktorom nebudete riskovať vypadnutie mobilného telefónu z vrecka či odpojenie ,,jacku“.


Využitie bezdrôtových slúchadiel v bežnom živote aj športe.

Tieto bezdrôtové slúchadlá do uší, 2 generácie vám poskytnú obrovskú slobodu ako v bežnom živote, tak hlavne aj v športe. Poznáte ten pocit, kedy sa pri behu bojíte, že vám mobilný telefón vypadne z vrecka, ale nemôžete si vrecko zazipsovať kvôli káblu? S bezdrôtovými slúchadlami do uší je tento problém navždy minulosťou. A čo také posilňovanie? Mobilný telefón si môžete jednoducho odložiť na podložku a pomocou Bluetoothu 5.0 si budete užívať hudbu aj na diaľku. Voľnosť pri cvičení tak nebola nikdy väčšia. Ak raz tieto bezdrôtové slúchadlá do uší, 2 generácie vyskúšate v ,,posilke“ vyskúšate, garantujeme vám, že sa už nikdy nebudete chcieť vzdať bezdrôtovej technológie a vrátiť sa späť ku klasickým káblovým slúchadlám do uší.

Zbavte sa zbytočných káblov a užite si slobodu s bezdrôtovými slúchadlami do uší.

9 recenzií k BEZDRÔTOVÉ BLUETOOTH SLÚCHADLÁ DO UŠÍ, 2 GENERÁCIE

 1. Peto

  Slúchadlá dnes prišli. Staré idú do koša, konečne normálny zvuk a žiadne káble.

 2. Gabika

  Rozbalené, vyskúšané. Hrajú super a hlavne nepadajú. Spokojnosť!

 3. Veronika

  Moje prvé, som veľmi spokojná. Hrajú úžasne. Ďakujem.

 4. Karol

  To fakt prišlo do 3dní? Som nečakal. Samo sa hneď spárovali a hrali jak lusk. Easy! Oplatilo sa.

 5. Paťa

  Rýchle dodanie, super kvalita. Doporučujem.

 6. Jaro

  Super sú. Káble mi už dobre vadili. Zvuk tiež super. Vďaka.

 7. Klára

  Už iné nechcem 😉

 8. Laco

  Dnes test vo fitku, musím povedať že sú naozaj fajn. Netlačia, nepadajú a hlavne majú dobrý zvuk.

 9. Teo

  Dnes mi prišli musel som ich dať nabiť a potom som ich vyskúšal zvuk bol 8/10 kvalita tých earpodov aj s tou krabičkou 7/10 a sú pohodlné nepadajú takže pohodlnosť 10/10 som veľmi rád že ich mám a sú prvé také ktoré sú kvalitnejšie.

Pridať recenziu