Auto na diaľkové ovládanie rukou s WOW efektom, auto na diaľkové ovládanie

Auto na diaľkové ovládanie rukou s WOW efektom, auto na diaľkové ovládanie

Original price was: €70.00.Current price is: €57.00.

Auto na diaľkové ovládanie rukou je dobrodružstvo, jazda na najvyšších otáčkach, štýl a elegancia. Toto auto je večierok na kolesách. Spustite demo režim a presvedčte sa o jeho schopnostiach. Auto na diaľkové ovládanie rukou jazdí dopredu a dozadu, bokmi a oblúkom tancuje hra a svieti a …

Kategórie: , ,

Popis

Čo vie zvládnuť auto na diaľkové ovládanie rukou?
Auto na diaľkové ovládanie rukou samozrejme, jazdí dopredu a dozadu, bokmi a oblúkom, tancuje, hra a svieti, otočí sa o 360̊ v horizontálnej rovine so stálym tempom

jazdí bokom z miesta, mení tvar, nevyľaknú ho prevrátenia – pôjde aj v režime „dole hlavou“

Auto na diaľkové ovládanie rukou po zapnutí vydá zvuk motora, následne si užívateľ môže vybrať z množstva dynamických melódií. Zvuk je možné zosilniť alebo utíšiť podľa preferencií.

Auto na diaľkové ovládanie rukou je vybavené LED svetlami na bokoch a vrchu, ktoré blikajú v rytme hudby. Živelná disco hudba a svetelné efekty lákajú užívateľa na tanečné revolúcie. Skúste, ako sa toto auto dokáže pohybovať!

Nezvyčajné „hodinky“ ovládač je dodatočná zábava! Veľmi citlivý ovládač, ktorý sa nasadzuje na ruku, umožňuje riadiť auto gestami. Okrem ovládania vozidla umožňuje aj meniť hudbu alebo tvar vozidla. Ovládanie gestami je skvelá zábava, ktorá vyvoláva obdiv u divákov!

Toto auto na diaľkové ovládanie rukou nie je len kráľom zábavy a parketovým majstrom. Nenechajte sa oklamať jeho disco štýlom! Má v sebe rock’n’rollovú dušu, túžbu po dobrodružstve a drsnej jazde, aj v najťažšom teréne.

Toto auto na diaľkové ovládanie rukou je stvorené na lezenie, prekonávanie kopcov a iných prekážok. Prekoná piesočnatý alebo trávnatý terén, pôjde aj po neupravenej ceste. Neobvyklá konštrukcia kolies umožňuje jazdiť bokom bez otočenia. Gumové spojky umožňujú lezenie.

Auto na diaľkové ovládanie rukou, ktoré mení tvar! Zmena režimu auta umožňuje prispôsobiť ho podmienkam, v ktorých sa nachádza. Tvar môžete zmeniť počas jazdy jedným tlačidlom alebo gestom. Plochý alebo ohnutý? Vy rozhodnete. Toto auto je obojstranné. Dôjdite s ním ku stene a pozrite, ako sa prehodí na druhú stranu. Aj v takomto režime je stále schopné nezvyčajných akrobatických kúskov.

Programujte jeho pohyb!

Stlačte tlačidlo s myšou, vyberte, čo má urobiť, potom znova stlačte tlačidlo s myšou – vozidlo vykoná plánovanú sekvenciu, ktorú ste zvolili.

Auto na diaľkové ovládanie rukou a jeho technické údaje:
Rozmery balenia: 48cm x 34,5cm x 10cm.
Rozmery vozidla: 38cm x 22cm x 9cm.

Napájanie:
Vozidlo: lítiový akumulátor 7,4V, 1300 mAh, nabíjaný cez USB kábel (v súprave akumulátor a kábel).
Ovládač „hodinky“: akumulátor 3,7V, 150mAh, nabíjaný cez USB kábel (v súprave akumulátor a kábel).

V súprave nájdete:
Auto na diaľkové ovládanie rukou, ovládač riadenia gestami. USB kábel na nabíjanie vozidla, USB kábel na nabíjanie ovládača (na ruku), skrutkovač.

Farba: červená.
Hračka je určená pre deti od 6 rokov a dospelých bez obmedzenia veku.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Auto na diaľkové ovládanie rukou s WOW efektom, auto na diaľkové ovládanie”

Možno by sa Vám páčilo…