DETSKÉ ROZKLADACIE KRESIELKO

64.99

⭐⭐⭐⭐⭐5/5

Prečo sa rozhodnúť pre detské rozkladacie kresielko?

Čím by ste svojmu dieťaťu urobili veľkú radosť? Rozhodne rozkladacím kresielkom v tvare macka alebo s korunkou. Detské rozkladacie kresielko je dizajnovo veľmi milé, ale aj praktické. Spája veľkú mäkkú hračku a kus nábytku. Toto rozkladacie kresielko zostane vášmu dieťaťu čo najdlhšie. Je výborné na oddych, aj na aktívnu hru.

Na výber je detské rozkladacie kresielko v tvare milého obľúbeného macka s čiapkou, alebo s korunkou pre princa alebo princeznú. Obidva tvary sú dostupné v ružovej a modrej farbe pre dievčatko alebo chlapca. K milému mackovi v čiapke sa môže aj pritúliť. Detské rozkladacie kresielko je skvelým doplnkom každej detskej izby.

Špecifikácia

Kresielko je rozkladacie. Vhodná pre deti od 12-tich mesiacov.
Rozmer: výška cca 55cm, šírka cca 50cm. Rozložené kresielko má dĺžku cca 80cm.
Materiál: tkanina 100% polyester. Výplň: duté vlákno antialergické. Rozkladacie sedátko: hustá pur pena.
Vyrobené v EU s atestom CE. Bezpečná hračka pre deti.

Katalógové číslo: - Kategórií:

Popis

Aké je využitie rozkladacieho kresielka pre deti?

Na kresielku si môže dieťa čítať, dívať sa na rozprávky, alebo iba tak odpočívať. Po rozložení vznikne mäkká a pohodlná hracia podložka, kde sa zabaví s viacerými hračkami, alebo s ďalším kamarátom. Pri hre nemusí iba sedieť, ale môže sa aj natiahnuť, alebo si poležať. Keď bude vaše dieťa chcieť malé dobrodružstvo, v noci môže prespať v roztiahnutom kresielku namiesto v posteli. Bude tak určitým spôsobom na výlete, ale stále v bezpečí vlastnej izby. Alebo u vás na ňom môže prespať malý kamarát dieťaťa. Rozkladacie plyšové kresielko potom ľahko naspäť zložíte, a upratané je veľmi rýchlo!

Aké sú výhody rozkladacieho kresla pre deti?

Detské rozkladacie kresielko je navrhnuté tak, aby bolo sedenie pohodlné a zároveň bezpečné. Hoci je mäkké, je stabilné. Takisto aj materiál, z ktorého je detské rozkladacie kresielko vyrobené, je veľmi kvalitný a príjemný na pokožku. Je hypoalergénny, takže vyhovie aj citlivejším deťom. Je pevný a odolný, vydrží časté používanie. Taktiež sa dobre čistí, čo je pri deťoch veľká výhoda. Celkovo je manipulácia – rozkladanie, skladanie a prenášanie, veľmi jednoduchá. Detské rozkladacie kresielko je dostatočne ľahké, aby ste ho mohli dieťaťu bez problémov prenášať kdekoľvek po byte. Prípadne to zvládne aj dieťa samotné.

Predstavte si tú radosť v očiach vášho malého syna alebo dcéry, keď kresielko prvýkrát uvidí a vyskúša si ho! Takéto roztomilé prekvapenie rozhodne nebude čakať!

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “DETSKÉ ROZKLADACIE KRESIELKO”